[ Yeni yazılar · İstifadəçilər · Forum qaydaları · Axtarış · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Forum » İslam » Müasir məsələlər » Çox advadlıq (münasibətiniz)
Çox advadlıq
islamicTarix: Şənbə, 28.08.2010, 16:30 | Yazı # 1
Qrup: Etibarlı
Yazı: 8
Reputasiya: 0
Status: Saytda deyil
Salamun aleykum ey İslam ehli. Son vaxtlar kütləvi informasiya vasitələrində çox arvadlıq barədə söhbətlər eşidirik. Doğurdanmı bir qadın üçün ərinin ikinci arvadı alması alçaldıcı və qəbul edilməzdir? Xahiş edirəm bu məsələ ilə əlaqədar fikirlərinizi bildirəsiniz.

RenaValievaTarix: Cümə, 05.07.2013, 11:32 | Yazı # 2
Qrup: İstifadəçi
Yazı: 1
Reputasiya: 0
Status: Saytda deyil
Assalamaleykum va rahmatullahi va barakatu. Mən ikinci zövcə olmuşam.Hətta bir oğlumda var. biz 10 il yaşadıq birlikdə. Mənim ərim çox sevirdi deyə mənimlə evlənmişdi. Biz birlikdə işləyirdik. Mən ona çox barakat verdim Allahın köməyi ilə. Amma o mənim və ailəm üçün qıymırdı. O biri ailəni isə lap yaxşı saxlayırdı. Orada çox vaxt qalırdı. mən ancaq pul istədikdə çətinliklə, dava edib sonra verərdi. 10 ildən sonra isə bizdən ayrıldı. Necə? heç inana bilməzsiniz- smslə yazdı ki artıq mənimlə yaşamaq istəmir çünki sevsə də saxlaya bilmir. İslam ailəsini dağıtdı, çünki 3mərtəbəli evi var, djipi var, 3 dükanı var amma bizi saxlaya bilmir. Mən düşünürəm bizim dövr üçün deyil ikiarvadlılıq.Mən ondan soruşanda-onda niyə evlənmişdin mənimlə.Dedi-başım xarab idi. İndi siz məni bəlkədə qınayarsınız. mənim uşağım ata həsrəti ilə yaşayır. O ərəbcə oxumağı öyrənir.amma arxasında duran ATA yoxdu.onunla fəxr edən Ata yoxdu.Allah cəmi müsəlmanların köməyi olsun!!!!Amin.

Yazını RenaValieva - Cümə, 05.07.2013, 11:34

Forum » İslam » Müasir məsələlər » Çox advadlıq (münasibətiniz)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Səhifə başlığına qalx
Əhli Sünnə vəl Camaat © 2024 Bütün hüquqlar qorunur. Saytda yerləşdirilən bütün materiallar yalnız və yalnız Müsəlmanlara xidmət xarakteri daşıyır. Sayt adminstrasiyası istifadə edilən materiallara görə məsuliyyət daşımırlar. Saytdakı materiallar yalnız mənbə göstərilmək şərtiylə istifadə edilə bilər. Əks halda müəllif hüquqlarının pozulması kimi dəyərləndirilir. . Saytın ekran ölçüləri Mozilla Firefox brauzerinə uyğundur. Site admin: Selef | E-mail: jeka_zdes@rambler.ru